Aerlang H6 2

Aerlang H6 V2 Opinie

Hulajnoga Elektryczna Aerlang H6 V2

Aerlang H6 v2 to hulajnoga ze „średniej niższej” półki. Na początku warto wspomnieć że obecnie sprzęt ten można nabyć wyłącznie z Chin i nie posiada ona Polskiego dystrybutora. To powiedziawszy Aerlang H6 to bardzo przyzwoity sprzęt konkurujący cenowo z takimi gigantami jak Xiaomi m365 pro, Xiaomi pro 2 czy Ninebot ES4. Cena H6 waha się w okolicy 2 000 zł co patrząc na osiągi na kartce wydaje się być świetnym dealem. Ale czy tylko osiągi robią wrażenie? Otóż nie, hulajnoga elektryczna posiada pompowane, 10″ koła oraz przedni tylni amortyzator! W tym przedziale cenowym tylko Ninebot es4 oferuje „jakiś” amortyzator jednak miał on rekompensować twarde, niepompowane koła. Zatem mamy zarówno amortyzację z pompowanych kół jak i samych amortyzatorów, czy to robi robotę? Zaskakująco, tak! Oczywiście, nie jest poziom nawet bliski do Kaabo Mantis czy tym bardziej Wolf Warrior 11 ale zdecydowanie czuć różnicę przesiadając się ze sprzętu Xiaomi oraz Ninebota. Bateria H6 o pojemności 17.5Ah (większa niż w sporo droższym Ninebot Max!) zapewnia całkiem sensowny zasięg jak na sprzęt z silnikiem 500w. Oczywiście z zasięgu maksymalnego trzeba odjąć z 10km ale nadal realnie powinno przejechać się 50km nie jadąc jak szatan 😉

Aerlang H6

Ciekawym bajerem który może zwiększyć bezpieczeństwo jest jej oświetlenie decku, coś ala ninebot es2, tyle że wygląda bardziej jak choinka w święta 😉 Hulajnoga jest składana, to co jest super wygodne to fakt że również rączki się składają, co zmniejsza jej zajmowaną przestrzeń po złożeniu. Wyświetlacz pokazujący prędkość, trym oraz prędkość z jaką się aktualnie poruszamy to już standard w tej klasie sprzętu. Dobrym pomysłem Aerlang H6 V2 jest dedykowany dla tej hulajnogi elektrycznej „bagażnik” który możemy zamontować nad błotnikiem oraz dedykowane siedzenie które pozwoli co bardziej wybrednym podróżować na siedząco. Sprzęt jest dopieszczony i co ciekawe, jego waga nie przekracza 20kg, aż dziwne że udało się tak dużo upchnąć w takiej wadze.

Osiągi Aerlang H6 V2

ProducentPozostałe
ModelAerlang H6 V2
Waga20 kg
Rozmiar złożonej108 x 20 x 48 cm
Moc silnika500 W
Maksymalna Prędkość fabryczna40 km/h
Zasięg60 km
Wielkość baterii18 650 Wh
Czas ładowania8 godzin
Maksymalne obciążenie120 kg
Typ hamulcówPrzód i tył tarczowy + EABS
Typ opon10′ dętkowa + dętkowa
OświetleniePrzód + Tył
Klasa wodoodpornościIP54
Średnia cena2 000 zł

Cena Aerlang H6 V2

W zależności od czasu oraz miejsca w którym ją kupujemy możemy założyć że jej widłaki cenowe to 1 800 zł – 2 200 zł. Przyjmijmy więc że jej średnia cena rynkowa to 2 000 zł i właśnie w takiej kategorii cenowej prosimy o jej ocenę.

Aerlang H6 V2

Gdzie najtaniej kupić Aerlang H6 V2:

Najlepszym źródłem zakupu tej hulajnogi elektrycznej jest Banggood. Co prawda w ofercie mają jedynie Chiński magazyn to jeszcze nie zdarzyło się (śledząc wiele grup a FB) by ktoś musiał za nią dopłacać podatek. Banggood logistycznie działa sprawnie i realnym jest by w 30 dni roboczych swój sprzęt otrzymać, czyli około półtora miesiąca. Używając jednego z kodów:

  • PirateH6 ($459.99)
  • privateh6cn ($459.99)
  • BGARLH6CN ($479.99)
  • BG7PARLH6CN  ($489.99)
  • BGISSAMAH6LCN

Można wyrwać ją nawet za 1 700 zł. UWAGA: Z jakiegoś powodu link nie działa na mobile, klikamy z desktopów/laptopów!

Jeżeli miałeś okazję korzystać z tego modelu to podziel się z nami swoją opinią! Jesteśmy ciekawi Twojego zdania na temat Aerlang H2, a dodatkowo dzięki Tobie pozostali użytkownicy będą mogli porównać porównać go na tle konkurencji i w ten sposób dokonać jeszcze lepszego wyboru w zakupie hulajnogi elektrycznej.

Opinie o Aerlang H6 V2

Aerlang H6 2
Aerlang H6 V2 Opinie
0
User Average
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x