Kaabo Mantis

Kaabo Mantis Pro 60V 24.5Ah Opinie

Hulajnoga Elektryczna Kaabo Mantis Pro

Myślę że nie skłamie jeśli napiszę że Mantis to najpowszechniejsza i najczęściej kupowania hulajnoga elektryczna ze stajni Kaabo. Cieszy się ona dużym powodzeniem ponieważ posiada modele tańsze, z napędem na jeden silnik w granicach 3500 zł~ jak i wersję z napędem na dwa koła w wersji 60V 24.5Ah i 18.2Ah. Ten opis będzie dotyczył wersji z większą baterią która również występuje pod wersją Mantis 10 lub GT.

Sam Mantis ma bliźniacza konstrukcję do znanych sprzętów takich jak Zero 10x oraz oraz Techlife x7 i x7s. Główne różnice to inne baterie, hamulce, reszta to już kosmetyka. Z pośród trójki bliźniaków, Mantis jest najtańszy a równie dobry co czyni go bardzo konkurencyjnym. Warto zauważyć że jego konstrukcja znacznie różni się od jego starszego brata Kaabo Wolf Warrior 11 i młodszego brata Skywalker’a.

Kaboo Mantis w topowej wersji 60v 24.5 Ah może zastać uznany za sprzęt który otwiera segment sprzętu nadającego się na offroad. Napęd na dwa buty daje więcej bezpieczeństwa, amortyzacja jest już na rozsądnym poziomie, parametry jezdna jak najbardziej ok. To czego brakuje do kompletu szczęścia to wodoszczelności. To jednak problem większości sprzętu poniżej 10 000 zł więc nie jest to nic dziwnego. Sam sprzęt można samodzielnie uszczelnić i nie powinno nas to kosztować więcej jak 2h roboty i 100 zł 😉 Zatem jest to wada z którą można się pogodzić bo jest ona łatwa do wyeliminowania.

Mantis pro

Wartym zauważenia jest że generacja Mantisów z 2020 roku produkcji może posiadać wadę konstrukcyjną w postaci pękającej sztycy kierownicy. Wersję z wadliwą kierownica można rozpoznać po charakterystycznej dziurce przez którą właśnie ta rura traci na wytrzymałości – w tym miejscu ona właśnie pęka. Producent będzie organizował akcję serwisową z wymianą owej rurki jednak już teraz sprzedawcy widząc problem oferują w sprzedaży wersje poprawione, należy więc zapytać sprzedawcy czy jego sprzęt jest pozbawiony wady konstrukcyjnej z 2020r. Następny rzut ma mieć już ten błąd poprawiony, trzymamy producenta za słowo!

Osiągi Kaabo Mantis Pro

ProducentKaabo
ModelMantis Pro
Waga30 kg
Rozmiar złożonej124 x 48 x 56 cm
Moc silnika2x 100 W
Maksymalna Prędkość fabryczna65~ km/h
Zasięg100~ km
Wielkość baterii1 470 Wh
Czas ładowania12~ godzin
Maksymalne obciążenie140~ kg
Typ hamulcówPełna hydraulika + Elektryczny
Typ opon10′ dętkowa + dętkowa
OświetleniePrzód + Tył
Klasa wodoodpornościIP54
Średnia cena7 750 zł

Cena Kaabo Mantis Pro

W zależności od czasu oraz miejsca w którym ją kupujemy możemy założyć że jej widłaki cenowe to 6 500 zł – 9 000 zł. Przyjmijmy więc że jej średnia cena rynkowa to 7 750 zł i właśnie w takiej kategorii cenowej prosimy o jej ocenę.

Mantis pro 60v 24.5Ah

Gdzie najtaniej kupić Kaabo Mantis Pro:

Najlepszym źródłem zakupu tej hulajnogi elektrycznej jest Aliexpress. Podlinkowany niżej sprzedawca z aliego to najbardziej zaufany sklep posiadający najwięcej sprzedanych sztuk i najwyższą ocenę sprzedawcy. Sklep to nie jakiś Chiński krzak bo na Alim jest długo. To bo jest super to co jakiś czas pojawiają się w magazynie Polskim! Wtedy dostawa trwa 5 dni i jest 0 ryzyka dodatkowych podatków. Magazyn Chiński to około 30 dni roboczych i tak faktycznie jest, w półtora miesiąca otrzymasz swój sprzęt kurierem. Zakup z Chin jest bardzo bezpieczny, nie spotkaliśmy aby ktoś dorastał podatek, również osoby z poza Polski jak UK czy DE.

Najwyższa wersja 24.5ah 60v do wyrwania już od 7 700 zł! UWAGA: Z jakiegoś powodu link nie działa na mobile, klikamy z desktopów/laptopów!

Opinie o Kaabo Mantis Pro

Kaabo Mantis
Kaabo Mantis Pro 60V 24.5Ah Opinie
Leave A Review
Jakość Wykonania
28
Zespół Napędowy
57
Komfort Jazdy
80
Zgodność z danymi producenta
85
Awaryjność
30
Cena
50
Based on 2 Visitor Reviews
55
User Average
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Machniu
57

Dobra do jazdy po mieście. Nie nadaje się w teren (jedynie ścieżki parkowe). Miekkie zawieszenie które dobija przy wadze 90+. Cienkie opony nie pomagają w stabilizacji. Przypadki peknięć sztyc. Ładny design. Największy plus sprzętu to dashbord od minimotors EY3. Zdecydowanie za droga

Breakdown
Leave A Review

Jakość Wykonania
50
Zespół Napędowy
65
Komfort Jazdy
75
Zgodność z danymi producenta
80
Awaryjność
40
Cena
30
peperoninh
54

Super komfort jazdy, zasięg wystarczający

Breakdown
Leave A Review

Jakość Wykonania
7
Zespół Napędowy
50
Komfort Jazdy
86
Zgodność z danymi producenta
91
Awaryjność
20
Cena
70
2
0
Would love your thoughts, please comment.x