xiaomi pro 2

Xiaomi Pro 2 Opinie

Hulajnoga Elektryczna Xiaomi Pro 2

Na początku roku 2020 Xiaomi wypuściło trzy nowe modele Hulajnogi Elektrycznej:

Debiut wersji Pro 2 był zaskoczeniem ponieważ nie zapowiadało się by tak szybko po premierze wersji Pro miała by się pojawić nowa wersja. Zaskoczenie jednak nie trwało długo porównując wersję pro do wersji pro 2, różnice są bardzo niewielkie i głównie spowodowane europejskimi regulacjami prawnymi UTO. Ale od początku! Na rynek trafią trzy wersje: Chińska, międzynarodowa oraz wersja przeznaczona na rynek Niemiecki. Główna różnica między tymi trzema to że hulajnoga na rynek niemiecki jest ograniczona do 20km/h tak jak prawo tego wymaga, posiada dwie rączki hamulca oraz miejsce na tablicę rejestracyjną.

kierownica xiaomi pro2

Zapewne wersja niemiecka przez edycję softu będzie mogła być odblokowana w razie potrzeby.

Xiaomi Pro vs Xiaomi Pro 2

Jest więc nowa międzynarodowa wersja Xiaomi Pro 2, ale jaka jest różnica w porównaniu z obecną wersją Pro? Tak jak wcześniej pisałem: niewiele.
Wygląda na to, że Pro 2 jest ulepszoną wersją istniejącego modelu i niektóre problemy zostały naprawione: okablowanie, chłodzenie… Jedyną widoczną różnicą jest tylny błotnik (który również pojawił się w nowym modelu 1s) i wydaje się, że międzynarodowa wersja Pro 2 korzysta z błotnika przeznaczonego do niemieckiej wersji, który oferuje miejsce na zamontowanie tablicy rejestracyjnej.

xiaomi pro 2 błotnik

Ale różni się od wersji niemieckiej, ponieważ brakuje drugiej dźwigni hamulca.

Główne różnice:

Tryby jazdy / wyświetlacz
Różnice między Xiaomi Pro 2 i Pro 1 są trudne do zauważenia. Drobną zmianą jest wyświetlacz i tryby jazdy. Podczas gdy Pro oferuje tryb ECO z 15 km/h jako najwolniejszy tryb jazdy, Pro 2 posiada tryb pieszego z prędkością 5 km/h.

Światła i reflektory
Reflektor został zmieniony z 1W LED na 2W LED. Zmieniło się również tylne światło i wersja międzynarodowa używa teraz tego samego błotnika, co wersja niemiecka, z jaśniejszym światłem tylnym i miejscem na zamontowanie tablicy rejestracyjnej. Xiaomi Pro został wyposażony w odblaski ze wszystkich stron, co jest wymagane w wielu krajach EU.

hulajnoga elektryczna xiaomi pro 2

Podsumowując:

Xiaomi Pro 2 to następca Xiaomi Pro. Nie ma większych aktualizacji, tylko kilka ulepszeń w środku. Będą dwie wersje: międzynarodowa i niemiecka. Oba będą miały tylny błotnik, który może pomieścić tablicę rejestracyjną, ponadto niemiecka wersja ma drugi uchwyt hamulca i będzie ograniczona do 20 km/h.

Osiągi Xiaomi Pro 2

ProducentXiaomi
ModelPro 2
Waga14 kg
Rozmiar złożonej112 x 43 x 48 cm
Moc silnika300 W
Maksymalna Prędkość fabryczna26 km/h
Zasięg45 km
Wielkość baterii474 Wh
Czas ładowania8 do 9 godzin
Maksymalne obciążenie100 kg
Typ hamulcówRekuperacja + dyskowe
Typ opon21.6 cm dętkowa + dętkowa
OświetleniePrzód + Tył
Klasa wodoodpornościIP54
Przyśpieszenie (0 to 24 kmh)5.3 sekund
Dystans hamowania (24 to 0 kmh)4.6 metry
Średnia cena2 100 zł

Cena Xiaomi Pro 2

W zależności od czasu oraz miejsca w którym ją kupujemy możemy założyć że jej widłaki cenowe to 1 700 zł – 2 500 zł. Przyjmijmy więc że jej średnia cena rynkowa to 2 100 zł i właśnie w takiej kategorii cenowej prosimy o jej ocenę.

xiaomi pro 2

Gdzie najtaniej kupić Xiaomi PRO 2:

Obecnie najtaniej można kupić pro 2 za 2000 zł na amazonie. Oferta jest o tyle dobra że mamy gwarancję, opcję wystawienia faktury! Okazję znajdziecie tutaj:

Jeżeli miałeś okazję korzystać z tego modelu to podziel się z nami swoją opinią! Jesteśmy ciekawi Twojego zdania na temat Xiaomi pro 2, a dodatkowo dzięki Tobie pozostali użytkownicy będą mogli porównać porównać go na tle konkurencji i w ten sposób dokonać jeszcze lepszego wyboru w zakupie hulajnogi elektrycznej.

Opinie o Xiaomi Pro 2

xiaomi pro 2
Xiaomi Pro 2 Opinie
0
User Average
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x