LANGFEITE L8S

LANGFEITE L8S Opinie

Hulajnoga Elektryczna LANGFEITE L8S

LANGFEITE L8S jest młodszym bratem LANGFEITE L8 który jest już poważnym sprzętem nadającym się na offroad. LANGFEITE L8S jest jednak miejską hulajnogą elektryczną którą nie strach zjechać ze ścieżki rowerowej. Jest to jedna z najtańszych hulajnóg która ma napęd na dwa koła! Sprawia to że jest ona znacznie zrywniejsza i bezpieczniejsza niż konkurencja w jej przedziale cenowym która w znacznej większości posiada napęd na jedno koło. Niestety, LANGFEITE można jedynie ściągnąć z Chin, w chwili pisanie tego opisu nie da jej się kupić w polskiej dystrybucji co oznacza że jeśli idzie o gwarancje to może być ciężko, jak się uda dogadać z Chińczykiem 😉 Hulajnoga jest solidna, ma opcję złożenia i to włącznie z rączkami! Pozwala to łatwością schować ją w samochodzie prawie każdej wielkości. Sprzęt posiadam parę dmuchanych kół 10″ z solidnym przednim oraz tylnym amortyzatorem. Jak na zasięg który ta hulajnoga oferuje to to ciężar jest strasznie duży bo aż 27 kilo! Jest to zatem bardziej sprinter który wygodnie zawiezie cię do celu niż sprzęt którym robi duże dystanse na jednym lądowaniu. Pomimo braku polskiej dystrybucji to części do LANGFEITE L8S są powszechnie dostępne, jej relatywnie niska cena w stosunku do tego co oferuje dość mocno ją rozsławiło i zdobyło rzeszę zadowolonych użytkowników.

LANGFEITE L8S

Jak już wcześniej wspominaliśmy, L8S może śmiało zjechać ze ścieżki rowerowej jednak z jej wodoszczelnością jest dość słabo, na szczęście bardzo łatwo jest poprawić fabrykę i inwestując około 100 zł da się ja zabezpieczyć wystarczająco by jeździć w czasie deszczu bez ryzyka awarii.

Osiągi LANGFEITE L8S

ProducentPozostałe
ModelLANGFEITE L8S
Waga27 kg
Rozmiar złożonej128 x 20 x 50 cm
Moc silnika2 * 800 W
Maksymalna Prędkość fabryczna45 km/h
Zasięg55 km
Wielkość baterii18 650 Wh
Czas ładowania10 godzin
Maksymalne obciążenie150 kg
Typ hamulcówPrzód i tył tarczowy + Elektryczny
Typ opon10″ dętkowa + dętkowa
OświetleniePrzód + Tył
Klasa wodoodpornościIP54
Średnia cena3 550 zł

Cena LANGFEITE L8S

W zależności od czasu oraz miejsca w którym ją kupujemy możemy założyć że jej widłaki cenowe to 2 600 zł – 4 500 zł. Przyjmijmy więc że jej średnia cena rynkowa to 3 550 zł i właśnie w takiej kategorii cenowej prosimy o jej ocenę.

LANGFEITE L8S

Gdzie najtaniej kupić LANGFEITE L8S:

Najlepszym źródłem zakupu tej hulajnogi elektrycznej jest Banggood. Co prawda w ofercie mają jedynie Chiński magazyn to jeszcze nie zdarzyło się (śledząc wiele grup a FB) by ktoś musiał za nią dopłacać podatek. Banggood logistycznie działa sprawnie i realnym jest by w 30 dni roboczych swój sprzęt otrzymać, czyli około półtora miesiąca. Używając jednego z kodów:

  • PirateL8s ($693.11)
  • BGisSamLaNg8S ($725.99)
  • TTHLFL8S ($739.99)

Można wyrwać ją nawet za 2 600 zł. UWAGA: Z jakiegoś powodu link nie działa na mobile, klikamy z desktopów/laptopów!

Opinie o LANGFEITE L8S

LANGFEITE L8S
LANGFEITE L8S Opinie
Leave A Review
Jakość Wykonania
80
Zespół Napędowy
85
Komfort Jazdy
100
Zgodność z danymi producenta
90
Awaryjność
85
Cena
100
Based on 1 Visitor Reviews
90
User Average
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mokatek123
90

Generalnie na starcie warto wspomnieć, że kompletnie nie interesuję się mechanika ani elektroniką, więc głębiej nic Ci niestety nie powiem. Co do samego użytkowania jazda jest mega komfortowa, podest jest duży więc spokojni mogę postawić 2 nogi koło siebie. Zawieszenie jest mega solidne mi się zdaje, gdy przejeżdżałem przez progi z dużą prędkością praktycznie w ogóle tego nie odczuwałem. Z wad na pewno mogę powiedzieć, że część gdzie znajduję się manetka do zmiany prędkości jest śrubka, która odkręca się po dłuższej trasie i muszę ja dokręcać ( zajmuje to mi 15 sekund, ale jest po prostu irytujące, słyszałem że można to naprawić gorącym klejem ale jak na razie tego nie robiłem ). Po tym jak się raz wywaliłem niestety zaczęło mi coś świszczeć z przodu koło koła niestety nie mam pojęcia co to jest. Hulajnogę dla zwykłego użytkownika oceniam naprawdę bardzo fajnie, mi się mocno podoba. Daje radę również pod górki i po polanach jeździć także jest mega w porządku. Jedna rzecz, która mnie zirytowała to zła prędkość na bangoodzie, gdzie piszę 55km/h a moja Vmax ciśnie 43km/h niezależnie od wagi użytkownika. Kolejną fajną funkcją jest możliwość blokady prędkości przez co nie boję jej się dać młodszemu rodzeństwu. Kolejnym minusem na pewno jest jej waga, przez co wnoszenie po schodach itd. jest niewygodne, ale za to wydaję mi się, że przy takiej masie hulajnogi jest lepsza przyczepność do podłoża i człowiek czuję się pewniej. Polecam kupić ochraniacze na początek ja tego nie zrobiłem i żałuje do teraz bo mimo, że jazda trochę mniej komfortowa to jest mniejsze prawdopodobieństwo uszkodzenia ciała – ja jak jeżdżę to jestem niemal, że pewien że nic sobie nie zrobię z własnej winy – gorszym jest tutaj nieuwaga ze strony osób trzecich. Za tą cenę generalnie kupiłbym ten sam sprzęt po raz kolejny

Breakdown
Leave A Review

Jakość Wykonania
80
Zespół Napędowy
85
Komfort Jazdy
100
Zgodność z danymi producenta
90
Awaryjność
85
Cena
100
1
0
Would love your thoughts, please comment.x