fbpx
LANGFEITE L8S

LANGFEITE L8S Opinie

Hulajnoga Elektryczna LANGFEITE L8S

LANGFEITE L8S jest młodszym bratem LANGFEITE L8 który jest już poważnym sprzętem nadającym się na offroad. LANGFEITE L8S jest jednak miejską hulajnogą elektryczną którą nie strach zjechać ze ścieżki rowerowej. Jest to jedna z najtańszych hulajnóg która ma napęd na dwa koła! Sprawia to że jest ona znacznie zrywniejsza i bezpieczniejsza niż konkurencja w jej przedziale cenowym która w znacznej większości posiada napęd na jedno koło. Niestety, LANGFEITE można jedynie ściągnąć z Chin, w chwili pisanie tego opisu nie da jej się kupić w polskiej dystrybucji co oznacza że jeśli idzie o gwarancje to może być ciężko, jak się uda dogadać z Chińczykiem 😉 Hulajnoga jest solidna, ma opcję złożenia i to włącznie z rączkami! Pozwala to łatwością schować ją w samochodzie prawie każdej wielkości. Sprzęt posiadam parę dmuchanych kół 10″ z solidnym przednim oraz tylnym amortyzatorem. Jak na zasięg który ta hulajnoga oferuje to to ciężar jest strasznie duży bo aż 27 kilo! Jest to zatem bardziej sprinter który wygodnie zawiezie cię do celu niż sprzęt którym robi duże dystanse na jednym lądowaniu. Pomimo braku polskiej dystrybucji to części do LANGFEITE L8S są powszechnie dostępne, jej relatywnie niska cena w stosunku do tego co oferuje dość mocno ją rozsławiło i zdobyło rzeszę zadowolonych użytkowników.

LANGFEITE L8S

Jak już wcześniej wspominaliśmy, L8S może śmiało zjechać ze ścieżki rowerowej jednak z jej wodoszczelnością jest dość słabo, na szczęście bardzo łatwo jest poprawić fabrykę i inwestując około 100 zł da się ja zabezpieczyć wystarczająco by jeździć w czasie deszczu bez ryzyka awarii.

Osiągi LANGFEITE L8S

ProducentPozostałe
ModelLANGFEITE L8S
Waga27 kg
Rozmiar złożonej128 x 20 x 50 cm
Moc silnika2 * 800 W
Maksymalna Prędkość fabryczna45 km/h
Zasięg55 km
Wielkość baterii18 650 Wh
Czas ładowania10 godzin
Maksymalne obciążenie150 kg
Typ hamulcówPrzód i tył tarczowy + Elektryczny
Typ opon10″ dętkowa + dętkowa
OświetleniePrzód + Tył
Klasa wodoodpornościIP54
Średnia cena3 550 zł

Cena LANGFEITE L8S

W zależności od czasu oraz miejsca w którym ją kupujemy możemy założyć że jej widłaki cenowe to 2 600 zł – 4 500 zł. Przyjmijmy więc że jej średnia cena rynkowa to 3 550 zł i właśnie w takiej kategorii cenowej prosimy o jej ocenę.

LANGFEITE L8S

Opinie o LANGFEITE L8S

LANGFEITE L8S
LANGFEITE L8S Opinie
0
User Average
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x